Entrega 24h

Escoge el método de envío

+info
Cava
cava
0 Review(s)

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

Lafuente
Alta Alella Laieta Brut Nature

DO Cava. Bodega: LACRIMA BACCUS España. Uva: Pinot Noir. 12º. Brut. Rosado. 75 cl

Més detalls

11,30 €

IVA incl

Cava Lacrima Baccus Summum Brut Rosé resumeix en una ampolla tota una història i un estil de cava. L'etimologia de la paraula Summum és d'origen llatina i significa un grau màxim que pot assolir el punt culminant d'un procés. Aquest cava s'elabora mitjançant un procés meticulós i és l'emblema de l'harmonia, l'equilibri i l'excel·lència. El que el nostre equip demana d'aquest producte és assolir la perfecció, la sublimitat i l'expressió màxima del terrer de la nostra terra, servint-se de les varietats autòctones.

Des del 1951 tres generacions de la família Lafuente han posat a la seva disposició les millors marques de vins, escumosos i destil·lats i productes gourmet nacionals i internacionals. Gràcies a aquesta experiència consolidada i recolzada pels molts milers de clients que han passat per les nostres botigues, us podem recomanar en cada cas la millor elecció entre més de 8000 referències de què disposem.

Actualment no hi ha ressenyes de clients.

Escriviu una valoració

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

DO Cava. Bodega: LACRIMA BACCUS España. Uva: Pinot Noir. 12º. Brut. Rosado. 75 cl

Alta Alella Laieta Brut Nature
Lafuente

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

340210

DO Cava. Bodega: LACRIMA BACCUS España. Uva: Pinot Noir. 12º. Brut. Rosado. 75 cl

Més detalls

11,30 €

un.

Compra mínima d'aquest producte: 1

Cava Lacrima Baccus Summum Brut Rosé resumeix en una ampolla tota una història i un estil de cava. L'etimologia de la paraula Summum és d'origen llatina i significa un grau màxim que pot assolir el punt culminant d'un procés. Aquest cava s'elabora mitjançant un procés meticulós i és l'emblema de l'harmonia, l'equilibri i l'excel·lència. El que el nostre equip demana d'aquest producte és assolir la perfecció, la sublimitat i l'expressió màxima del terrer de la nostra terra, servint-se de les varietats autòctones.

Des del 1951 tres generacions de la família Lafuente han posat a la seva disposició les millors marques de vins, escumosos i destil·lats i productes gourmet nacionals i internacionals. Gràcies a aquesta experiència consolidada i recolzada pels molts milers de clients que han passat per les nostres botigues, us podem recomanar en cada cas la millor elecció entre més de 8000 referències de què disposem.

Actualment no hi ha ressenyes de clients.

Escriviu una valoració

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

Lacrima Baccus Summum Brut Rose

DO Cava. Bodega: LACRIMA BACCUS España. Uva: Pinot Noir. 12º. Brut. Rosado. 75 cl

Accept

Utilitzem cookies per millorar el nostre servei i la seva experiència de compra. Si continua navegant entenem que les accepta. Més informació